Sımsıcak Bir Yatak Odası

dergisi sizin için seçti

Soğuk kış aylarında yatak odanıza sıcacık bir hava katmak elinizde. Bunun için odanıza gerek mobilyalarla büyük değişimler, gerekse tekstil ve aksesuarlarla küçük dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Aradığınız tüm ürünleri ise Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Soğuk kış aylarında tüm yaşam alanlarında olduğu gibi yatak odanıza da sıcak bir hava katmak istemez misiniz? Yanıtınız evet ise ve odanızda büyük değişimler yapmak istiyorsanız işe mobilyalarınızdan başlayabilirsiniz. Mobilyalar ile odaya sıcak bir görünüm katmak için renk ve doku seçimlerinizi buna göre yapabilirsiniz. Örneğin ahşap mobilyalar odanızda daha samimi bir görünüm yaratmanıza yardımcı olabilir. Renk olarak da beyaz yerine ahşap tonlarına yönelebilirsiniz. Tekstil ürünleri ise sadece görünüm olarak değil fiziksel olarak da kendinizi sıcak hissetmenizin en kolay yolu. Yumuşacık yorganlar ve tüylü battaniyeler soğuk kış günlerinde yatak odanızda ısıyı yükseltecek detaylar.

Tüm bu ürünler ve daha fazlası için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz. 

Yataktan gardıroba odanızda
sıcak rüzgarlar estirin

Ahşap gibi doğal malzemeli ya da ceviz rengi, koyu gri mobilyalarla yatak odanızda daha sıcak bir atmosfer yakalayabilirsiniz.  Ahşap ile deri gibi farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı mobilyaları da tercih edebilirsiniz. 

Aksesuar etkisi

Sadece mobilya ve tekstil ürünleriyle değil odanızda kullanacağınız aksesuarlarla da sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kadife veya ahşap gibi malzemelerin kullanıldığı puf, paravan, mumluk, tablo ya da aynalarla mekana sıcaklık duygusu taşıyabilirsiniz.

İçinizi ısıtan tekstiller

Yatak odanıza sıcak dokunuşlar eklemenin en kolay ve keyifli yolu tekstiller... Polar, yün, peluş gibi malzemelerin kullanıldığı battaniyeler, kar, geyik, ekose desenli yatak örtüleri, microfiber yorganlar, post halılar ile hem fiziki hem de görüntüsel sıcaklık sağlayabilirsiniz. 

Bu bir ilandır.